Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Na internetu lze nalézt celou řadu recenzí a popisů zkušeností s tímto zákrokem. Není samozřejmě možné pročíst si všechny. I v případě, že si zájemce o zákrok projde alespoň několik webů s recenzemi, zjistí, že kladná hodnocení jednoznačně převažují. Následující výčet recenzí je ovšem pouze malou ukázkou toho, co převážně klientky píší o průběhu zákroku a rekonvalescenci po něm.

Po vyndání stehů se již cítím lépe. Stále mám málo citlivou pokožku hlavy i v oblasti spánků a mírný otok na čele. Bolest již ustoupila a mám pouze mírný pocit napětí a tahání. Modřiny již částečně ustoupily, byť se stále nedají zakrýt make-upem. S novým tvarem obočí jsem však spokojená a zákrok můžu doporučit.

Včera jsem si nechala odstranit stehy a byla to vleká úleva. Vyndání stehů nebolelo. Modřiny jsou stále poměrně výrazné, ale otok již zmizel. Ani při pohybu obličejových svalů nemám žádné nepříjemné pocity ani necítím bolest. Celých třicet let jsem trpěla tím, že mít obličej vypadal staře. Nezřídka mě lidé kvůli tomu považovali za někoho, kdo je ve skutečnosti o generaci starší, než ve skutečnosti jsem. Rozhodla jsem se proto pro lifting obočí v kombinaci s korekcí víček a liftingem tváře. Z výsledků jsem naprosto nadšená, neboť najednou vypadám mladší než kdykoliv předtím.

Nikdy předtím jsem žádnou operaci nepodstoupila, a proto jsem měla určité obavy. Současně jsem ale chtěla napravit své asymetrické obočí. Výsledek zákroku je pro mě skvělý hned z několika důvodů. Celý zákrok byl nebolestivý a rekonvalescence proběhla rychle, bez komplikací. Hlavně ale vypadám mladší. Navíc pozoruji, že moje oči nejsou tak unavené.

Výsledek zákrok předčil moje očekávání. Mí přátelé tvrdí, že díky němu vypadám o patnáct let mladší. Můj obličej přitom zůstal zcela přirozený. Zákrok proběhl bez komplikací a bezbolestně, stejně jako následná rekonvalescence.

Věk se na mně rozhodně podepsal a mé oči (které byly kdysi mým nejoblíbenějším rysem obličeje) začaly vypadat unaveně a staře. Rozhodla jsem se proto pro browlift a s výsledkem jsem spokojená. V zrcadle se dívám na mnohem mladší a zajímavý obličej. Trocha nepohodlí při zákroku a v období rekonvalescence za ten výsledek opravdu stála.

Svůj browlift hodnotím velmi kladně a jsem ráda, že jsem se pro něj rozhodla. Rozdíl jsem viděla ihned po zákroku a mé obočí i celkový výraz obličeje nyní vypadají opravdu skvěle.