Cena · Ceník · Kolik stojí ...

Cena zákroku se samozřejmě odvíjí od jeho rozsahu a konkrétní kliniky plastické chirurgie. Obecně lze říct, že v České republice je průměrná cena browliftu asi 20 000 Kč. Je však třeba dát si při výběru konkrétní kliniky pozor na to, co všechno prezentovaná cena zahrnuje, a co v ní naopak zahrnuto není. V ceně většinou nejsou započítány nejrůznější hojivé přípravky a cena se navyšuje také v případě, že je zákrok prováděn v celkové anestezii, po které vždy musí následovat hospitalizace. Cena je samozřejmě vyšší i pokud je browlift kombinován s jinými estetickými zákroky. 

Stejně jako u jakéhokoliv jiného chirurgického zákroku nicméně platí, že cena by v žádném případě neměla být hlavní parametrem při rozhodování o tom, do péče jaké kliniky plastické chirurgie se klient svěří. Zkušenosti lékaře a celého týmu, používání moderních postupů i vybavení a celkový přístup ke klientovi jsou mnohem důležitější. Rozhodně se proto vyplatí věnovat čas a energii studiu recenzí a zkušeností lidí, kteří již tento zákrok na dané klinice absolvovali. Doporučit lze i osobní návštěvu klinik, mezi kterými se klient rozhoduje, neboť z ní lze získat poměrně dobrou představu o kvalitách a prostředích daného pracoviště. 

Browlift není jakožto estetický zákrok hrazen ze zdravotního pojištění. Výjimku tvoří pouze případy, kdy je operace indikována jakožto řešení vrozených vad či poúrazových stavů. Pro srovnání může být zajímavé uvést, že průměrná cena browliftu ve Spojených Státech je podle Americké společnosti plastických chirurgů 3900 dolarů, v přepočtu tedy asi devadesát tisíc korun. Ve Velké Británii potom průměrná cena tohoto zákroku přesahuje v přepočtu dokonce částku 120 000 Kč. 

 

Cena zvednutí obočí

Nejnovější způsob zvednutí obočí, Gliding brow lift, je cenově dostupnou alternativou k jiným tradičním operativním zvedání obočí. V porovnání s jinými zákroky je Gliding brow lift:

Procedura Cena Výhody
Tradiční zvedání obočí Vyšší cena Dlouhá rekonvalescence, invazivní zákrok
Botulotoxin Nižší cena Krátkodobý výsledek, nutnost pravidelných aplikací
Kyselina hyaluronová Podobná nebo vyšší cena Vhodná na redukci vrásek, nezvedá obočí

Naše cena za Gliding brow lift je velmi konkurenceschopná a nabízíme také speciální balíčky, které zohledňují konkrétní potřeby pacientů. Naše ceny jsou transparentní a neobsahují žádné skryté poplatky.

Jak vidíte, Gliding brow lift je cenově dostupnou a efektivní možností pro získání omlazeného vzhledu obočí. Pokud máte zájem o tuto proceduru, neváhejte nás kontaktovat a sjednat si konzultaci.

ORIENTAČNÍ CENY