Rozumíme naléhavosti vašich dotazů nebo zájmu o konzultaci a naší snahou je co nejrychleji odpovědět. Většinou odpovídáme během pár hodin, ale někdy to trvá déle. V pracovní dobu vždy někdo od nás sedí na recepci u počítače, ale je možné, že se věnujeme klientům, kteří na kliniku právě přišli. Občas odpověď trvá, protože čekáme na lékaře, až nám potvrdí volnou kapacitu na vámi vybrané datum. 

Mějte prosím strpení, odpovíme jakmile to bude možné. Pokud nedostanete odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k chybě při odesílání formuláře nebo váš e-mail neprošel přes filtr pošty. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Pokud už jste byli na stránce Rezervace konzultace viděli jste, že browlift můžete podstoupit v několika vybraných městech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech je více poboček, adresa kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Na základě vámi odeslaných požadavků, bude vybráno nejvhodnější pracoviště.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  |  propagace@bohemiaesthetic.com

Internetové stránky browlift.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu, hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na základě recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář